B-klasa » Lubaczów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe | |||
|
Najbliższa kolejka 1 | |||||||||||||||
|
dzisiaj: 11, wczoraj: 36
ogółem: 167 910
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
|||
Leśnik Płazów
Rozgrywki Halowe:
Błękitni Wola Obszańska 8:5 Leśnik Płazów
Czerwoni Cewków 10:0 Leśnik Płazów
ZOZ R-36 Lubaczów 13:0 Leśnik Płazów
Juwenia Cieszanów 2:2 Leśnik Płazów
Leśnik Płazów 4:5 Księża Zamość-Lubaczów
Leśnik Płazów 8:3 Projekt-Dom Lubaczów
Kormed Lubaczów 11:9 Leśnik Płazów
Leśnik Płazów 3:4 Czarni Oleszyce
Leśnik Płazów 2:3 MSSCH Lubaczów
Leśnik Płazów 3:5 Piast Antoniki
Traper Lubaczów 15:2 Leśnik Płazów
High Five Team Cieszanów 0:6 Leśnik Płazów
Sparingi:
16.02 Juwenia Cieszanów 2:3 Leśnik Płazów
03.03 Leśnik Płazów 2:1 KS POGOŃ 96 Łaszczówka
Victoria Stary Dzików
Sparingi:
Reszta w rozwinięciu...
Unia Łukawiec
Sparingi:
Piast Antoniki
Rozgrywki Halowe:
Lubaczów:
Huragan Basznia Dolna-Piast Antonik-2:6
Piast Antoniki-Rolnik Wólka Krowicka-3:5
Piast Antoniki-Graniczni Krowica-3:5
Start Lisie Jamy-Piast Antoniki-6:3
Zryw Młodów-Piast Antoniki-4:9
Walter Opaka -Piast Antoniki 4:5
Cieszanów:
Czerwoni Cewków 5:2 Piast Antoniki
Piast Antoniki 6:8 ZOZ R-36 Lubaczów
MSSCH Lubaczów 8:2 Piast Antoniki
Księża Zamość-Lubaczów 3:4 Piast Antoniki
Piast Antoniki 1:4 Traper Lubaczów
Piast Antoniki 2:4 Błękitni Wola Obszańska
Czarni Oleszyce 9:1 Piast Antoniki
Piast Antoniki 3:2 Highfive Team Cieszanów
Piast Antoniki 0:3 Kormed Lubaczów
Leśnik Płazów 3:5 Piast Antoniki
Projekt Dom Lubaczów 4:2 Piast Antoniki
Piast Antoniki 4:5 Juwenia Cieszanów
Sparingi:
03.03 Piast Antoniki 3:6 Błękitni Futory
Zalew Stary Lubliniec
Sparingi:
24.02. Zalew 2-10 Czerwoni Cewków
Walter Opaka
Rozgrywki Halowe:
Zryw Młodów-Walter Opaka-12:2
Huragan Basznia Dolna-Walter Opaka-12:4
Graniczni Krowica-Walter Opaka-9:2
Start Lisie Jamy-Walter Opaka-8:5
Rolnik Wólka Krowicka - Walter Opaka 7:3
Walter Opaka -Piast Antoniki 4:5
Sparingi:
Błękitni Zalesie
Sparingi:
LKS Ryszkowa Wola
Rozgrywki Halowe:
Wiązownica Juniorzy - LKS Ryszkowa Wola 14-2
Ryszkowa Wola - Manasterz Junior 10-7
Ryszkowa Wola - Santos Team 4-4
Nielepkowice - Ryszkowa Wola 5 - 8
Ryszkowa Wola - Surmaczówka 9 -1
Zapałów - Ryszkowa Wola 4 - 2
Ryszkowa Wola - Manasterz 2 - 8
Mołodycz - Ryszkowa Wola 1 - 8
Ryszkowa Wola - Cetula 7 - 2
Sparingi:
03.03 Ryszkowa Wola 3:1 Dąb Cetula
Zjednoczeni Zabiała-Stare Sioło
Sparingi:
Tanew Wola Wielka
Sparingi:
30.03 Tanew Wola Wielka 7:6 Ruch Machnów Nowy
Dąb Cetula
Rozgrywki Halowe:
Cetula - Santos Team 6:5
Cetula - Nielepkowice 8:3
Cetula - Surmaczówka 3:6
Zapałów - Cetula 7:5
Cetula - Manasterz 3:11
Mołodycz - Cetula 5:0
Manasterz Junior - Cetula 7:3
Wiązownica - Cetula 3:0
Ryszkowa Wola - Cetula 7:2
Sparingi:
03.03 Ryszkowa Wola 3:1 Dąb Cetula
Rolnik Wólka Krowicka
Rozgrywki Halowe:
Piast Antoniki-Rolnik Wólka Krowicka 3:5
Zryw Młodów-Rolnik Wólka Krowicka 5:5
Huragan Basznia Dolna-Rolnik Wólka Krowicka 4:3
Graniczni Krowica-Rolnik Wólka Krowicka 5:3
Rolnik Wólka Krowicka - Walter Opaka 7:3
Rolnik Wólka Krowicka - Start Lisie Jamy 6:7
Sparingi:
Leśnik jutro z Juwenia jeszcze gra na "URSUS"Arena
Zryw Młodów-Piast Antoniki nie 9:4, tylko 4:9
Leśnik 2-1 Pogoń